Polityka prywatności

Firma Pol-Tiko działa w przemyśle tytoniowym już od 1997r. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, sprawił iż posiadamy ogromny wybór szeroko rozumianych "akcesorii dla palaczy".

Najpopularniejsze to epapierosy, eliquid, tytonie, cygara, bibułki. Jesteśmy w stanie zaoferować prawie każdy dostępny na naszym rynku towar z naszej branży. Ogromny wybór produktów z naszej oferty umożliwia kierowanie się zarówno gustem jak i upodobaniami.

Szeroki asortyment posiadamy za sprawą bezpośredniej współpracy z największymi koncernami, firmami i producentami tytoniowymi na świecie, takimi jak: British American Tobacco, Imperial Tobacco, Scandinavian Tobacco, Orion, TTI Poland, Promotorzy-OCB, Rona Polska.

Od 2009r. Zajmujemy się importem i sprzedażą epapierosów Poltiko. Nasze e papierosy oraz eliquid cieszą się bardzo dobrą opinią. Eliquid Poltiko należy do najchętniej kupowanych eliquidów na rynku.

Na dzień dzisiejszy współpracujemy z ponad 1000 odbiorców- sklepów na terenie całego kraju. Do naszych klientów należą m.in. Salony Prasowe Inmedio i Relay.

Polityka prywatności

Wytyczne dotyczące ochrony danych osobowych.

POL-TIKO DZIĘGIEL GIGOŃ SPÓŁKA JAWNA, 32-020 Wieliczka, Raciborsko 229 właściciel sklep.poltiko.pl odpowiada za przetwarzanie danych na stronie sklep.poltiko.pl, zwanej dalej Produktem oraz zobowiązuje się do ich wykorzystania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) (dalej Ustawa ). Administratorem danych osobowych w rozumieniu Ustawy jest POL-TIKO DZIĘGIEL GIGOŃ SPÓŁKA JAWNA, który oświadcza, iż wszystkie dane osobowe użytkowników będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą.

Polityka prywatności w zakresie ochrony danych osobowych

Dokument ten przedstawia metody oraz warunki przetwarzania danych osobowych użytkowników dokonujących zakupu Produktu oraz innych produktów i usług należących do sklep.poltiko.pl. Administratorem danych osobowych jest POL-TIKO DZIĘGIEL GIGOŃ SPÓŁKA JAWNA, 32-020 Wieliczka, Raciborsko 229. Pod tym adresem użytkownicy mogą w każdej chwili uzyskać wyjaśnienia na temat polityki prywatności przyjętej przez sklep.poltiko.pl w zakresie ochrony danych osobowych.

Gromadzenie i wykorzystywanie danych osobowych

Sklep.poltiko.pl zbiera dane osobowe swoich użytkowników tylko wtedy, gdy to sklep.poltiko.pl udostępnia określoną usługę lub zakup produktu. Danymi osobowymi, których podania wymaga sklep.poltiko.pl przy rejestracji są tylko te dane, na które zezwala cytowana wyżej ustawa. Sklep.poltiko.pl w żadnym wypadku nie będzie wymagać od użytkowników do dostarczania tak zwanych "wrażliwych" danych określonych w art. 27 cytowanej ustawy. Podanie danych osobowych przez użytkownika oraz zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna, jednakże stanowi warunek niezbędny do korzystania z usług sklep.poltiko.pl. Wyłącznie użytkownik wyraża zgodę na rejestrację. Użytkownik przy rejestracji udostępnia swoje dane osobowe poprzez wypełnienie pól wymaganych i pól opcjonalnych. Dane zawarte w polach wymaganych są niezbędne do świadczenia usług, natomiast dane osobowe w polach opcjonalnych są przydatne do poprawy jakości usług i komunikacji oraz umożliwiają w najlepszy sposób spełniać potrzeby użytkowników i informować ich o nowych usługach i produktach sklep.poltiko.pl.

Metody i cele przetwarzania danych

Sklep.poltiko.pl zbiera dane osobowe dostarczone przez użytkowników w sposób określony powyżej, drogą elektroniczną, a ich przetwarzanie odbywa się w sposób elektroniczny lub manualny. Sklep.poltiko.pl wykorzystuje podane informacje dla następujących celów: tych nieodłącznie związanych z realizacją i świadczeniem usług, celem podjęcia skutecznych działań w przypadku reklamacji produktów lub usług przez użytkowników, w celu weryfikacji jakości świadczonych usług, celem prowadzenia statystyk rynkowych, w celach (za uprzednio wyrażoną przez użytkownika zgodą) komercyjnych i promocyjnych. Dane osobowe udostępnione oraz ujawnianie przez użytkowników, a następnie zebrane w sposób opisany powyżej, umożliwiają identyfikację użytkowników jedynie sklep.poltiko.pl. Mogą zostać przekazane osobom trzecim, tylko i wyłącznie w przypadku gdy: sklep.poltiko.pl uzyskał zgodę użytkownika na udostępnienie danych osobom trzecim, podmiotom działającym w imieniu bądź współpracującym z sklep.poltiko.pl celem zapewnienia prawidłowej jakości świadczenia usług, celem zapewnienia odpowiedniego poziomu produktów lub usług (przy czym podmioty te uprawnione są do przetwarzania danych osobowych użytkowników tylko i wyłącznie w celu realizacji usług sklep.poltiko.pl); za żądanie sądowego lub innego właściwego organu, lub w przypadku złamania przez użytkownika zasad korzystania z serwisu celem usunięcia konta użytkownika.

Jak zmienić lub usunąć informacje

Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili wglądu do swoich danych, możliwość ich samodzielnego poprawiania oraz usuwania bądź poprzez przesłanie odpowiedniej informacji na adres:

> POL-TIKO DZIĘGIEL GIGOŃ SPÓŁKA JAWNA,
32-020 Wieliczka, Raciborsko 229

Wniosek ten może być również przesłany za pomocą poczty elektronicznej na adres
sklep(at) poltiko.pl

 

W sklepie internetowym firmy Pol-Tiko zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem NIE SPRZEDAJEMY WYROBÓW TYTONIOWYCH OSOBOM NIEPEŁNOLETNIM! Ustawa o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych z 9 listopada 1995 r. Art. 6. ust.1. Zabrania się sprzedaży wyrobów tytoniowych osobom do lat 18.

 

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów znajdujących się na tej stronie bez zgody firmy Poltiko jest zabronione.
© Copyright 2014 POL-TIKO. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy Shoper.pl